تبلیغات
ALISHEYTOON - Shadow Security Scanner v7.110

ALISHEYTOON
دانلود + آهنگ + قالب وبلاگ+ ...
وضعیت یاهو
 آنتی ویروس

یکی از معروفترین ابزار امنیت و نفوذ Shadow Security Scanner v7.110


بسیاری از افرادی که امروزه به عنوان کاربر حرفه ای اینترنت محسوب می شوند با مغوله امنیت در اینترنت آشنایی دارند. امنیت به شاخه ها و بخش های متعددی تقسیم بندی می شود. اما بیشترین بخشی که مورد توجه کاربران قرار می گیرد امنیت Server و Client می باشد. Serverclient نیز به سیستم هایی گفته می شود که با سرور در تماس می باشند. بر قراری امنیت برای هر دو مورد بسیار مهم می باشد اما افزایش امنیت در سرورها نسبت به Client ها ضروری تر می باشد زیرا سرور ها دارای اطلاعات و داده های بیشتری می باشند و به دیگر سیستم ها سرویس ارائه می کنند. مدیران سرور پس از برقراری امنیت و انجام تنظیمات سرور نیاز به تست کلی برای چک نمودن قسمت های مهم سرور دارند. ابزار و نرم افزارهای مختلفی برای این کار وجود دارند که اقدام با روش های گوناگون عملیات تست را انجام می دهند و در پایان با ارائه گزارش مشکلات موجود بر روی سرور را ارائه می دهند. یکی از بهترین نوع این نرم افزارها Scanner ها می باشند. این نرم افزارها با دریافت IP سرور اقدام به چک نمودن آن ها نموده و با روش های جستجوی مختص به خود اقدا به کشف مشکلات سرورها می کنند. همچنین این نرم افزارها می توانند تا با دریافت آدرس یک سایت اقدام به شناسایی باگ ها و مشکلات موجود در وب سایت ها و پرتال های آنها می کند و علاوه بر نشان دادن مشکلات راههای حمله و ابزار آن ها را به شما معرفی می کند. این نرم افزارها همن قدر که می توانند برای یک مدیر سرور مفید باشند ، به همان انداز نیز می توانند موجب بروز مشکلاتی برای آنها شوند و این مشکلات زمانی ایجاد می شود که این نرم افزارها در دست افرادی به نام Hacker باشد. هکرها با شناسایی مشکلات وب سایت ها توسط این نرم افزارها و معرفی ابزارهایی که در جهت سوءاستفاده از این مشکلات وجود دارد و استفاده از آنها برای یک سایت و یا یک سرور مشکلاتی را پدید می آورند. به کامپیوتری گفته می شود که به عنوان یک سیستم کامپیوتری به ارائه خدمات وب و میزبانی فضاهای اینترنتی و یا به عنوان کامپیوتر مرکزی در یک شبکه قرار دارد.

در این مطلب شما را با یکی از مشهورترین Scanner های شبکه آشنا می کنیم که سالهای زیادی است که به مدیران سرورها برای رفع مشکلات و کشف آنها کمک می کند.

 

Shadow Security Scanner نام یکی از معروفترین اسکنرهای شبکه می باشد که سالهای زیادی است که به مدیران و همچنین هکرها در زمینه امنیت و نفوذ کمک کرده است. این نرم افزار با اسکن یک سرور و یا یک وب سایت و شناسایی مشکلات امنیتی و ساختاری به مدیران شبکه در جهت رفع مشکلات همیاری می کند. در نسخه جدید این نرم افزار با طراحی جدید سازندگان این ابزار برای عملیات اسکن امکانات جدیدی قرار داده شده است و همچنین میزان سرعت این کار نیز نسبت به نسخه های قبل افزایش یافته است.

 

از ویژگی های این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره نمود:

- اجرای عملیات کامل اسکن بر روی سرور ها

- شناسایی مشکلات موجود بر روی یک وب سایت و پرتال مورد استفاده آن

- کشف باگ های خطرناک و موجود بر روی سرور ها و سایت و معرفی ابزار و کد های مخربی که می توان به کمک آن ها و با استفاده از باگ ها اقدام به نفوذ نمود.

- پشتیبانی از سرویس های مهم اینترنتی مانند FTP, SSH, Telnet, SMTP, DNS, Finger, HTTP, POP3, IMAP, NetBIOS, NFS, NNTP, SNMP, Squid

- شناسایی اسکریپت های مشکل دار بر روی وب سایت ها

- توانایی اسکن یک رنج از IP ها برای شناسایی مشکلات موجود بر روی Client های یک شبکه و نفوذ به آن ها

 و ... .

 

  دانلود کنید نسخه 7.110 را با حجم 11.41 مگابایتادامه مطلب

طبقه بندی: امنیت،
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 27 آذر 1387 توسط علی منوچهریان
صفحات وبلاگ
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : P30GRAPH